życzenia urodzinowe, kartki elektroniczne, wakacje, wycieczki last minute
Dziś jest: 21.06.2024Regulamin


1. Właścicielem serwisu www.twojezyczenia.pl jest firma Nexus Media. 2. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.
3. Aby użytkownik mógł korzystac z kalendarza okazji, musi założyć konto w serwisie.
4. Podczas rejestracji w serwisie uzytkownik zobowiązuje się podać swój poprawny adres e-mail.
5. Dane podane przez użytkownika podczas zakładania konta nie będą udostepniane osobom trzecim.
6. Naruszenie regulaminu może doprowadzic do usunięcia konta.
7. Podczas zakładania konta użytkownik zaznacza czy chce otrzymywać informacje mailem na podany adres, o stałych okazjach (np. walentynki, dzien babci) oraz czy chce otrzymywać informacje o nowościach w serwisie.
8. Zgoda na otrzymywanie informacji podana w pkt. 6 może być w każdej chwili weryfikowana przez użytkownika w zakładce "Edycja Profilu".
9. Dodanie przez zalogowanego użytkownika dat okazji do kalendarza, jest równoważne ze zgodą na otrzymywanie maili z przypomnieniem o podanych okazjach. Przypomnienia są wysyłane dzień przed datą danej okazji.
10. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie awarie serwisu, bądź szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu, bądź jego awarii.
11. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów zamieszczanych w serwisie przez użytkowników
12. Każdy użytkownik dodający materiały do serwisu, jednocześnie oświadcza że nie naruszają one praw autorskich osób trzecich.
13. Każdorazowe wysłanie kartki elektronicznej jest jednoznaczne ze zgodą na otrzymywanie wiadomości e-mail promujących serwis www.twojezyczenia.pl oraz inne serwisy firmy Nexus Media, wysyłane na adres e-mail osoby nadającej kartkę. 14. W każdej wiadomości reklamowej o której mowa w pkt. 13 znajduje się link, pozwalający na anulowanie adresu e-mail na który mogą być wysyłane wiadomości reklamowe. 15. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu oraz prawo do usunięcia użytkownika bez podania przyczyny.


Zespół twojezyczenia.pl


 Linki partnerskie Regulamin | Mapa serwisu | Kontakt (c) 2007-2023 Twojezyczenia.pl