życzenia urodzinowe, kartki elektroniczne, wakacje, wycieczki last minute
Dziś jest: 02.03.2024 Użytkownik: niezalogowany  [Zaloguj]. Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięNiecodzienny prezent ? lot śmigłowcem!

2021-02-27 14:56:48 / Fre
Niecodzienny prezent ? lot śmigłowcem!

Walentynki, które obchodzimy 14 lutego każdego roku w Polsce i nie tylko, są świętem wszystkich zakochanych. To czas, kiedy obdarowujemy się prezentami i życzeniami płynącymi z głębi serca.

Święto z zagranicy

Walentynki, czy jak kto woli Dzień Świętego Walentego i Święto Zakochanych, są świętem nowoczesnym, które nie ma korzeni w polskich tradycjach i obyczajach. Jednak już w latach 90. XX wieku cieszyło się ono ogromną popularnością, która trwa do dziś i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości miało być inaczej. Obchody walentynkowe to radosny czas, kiedy wyznajemy sobie miłość i obdarowujemy symbolicznymi kartkami. Piszemy sobie listy i wyznajemy głęboko skrywane niejednokrotnie uczucia.

Co w prezencie na Walentynki?

Z okazji Walentynek można przygotować dla ukochanej lub ukochanego szczególny prezent, który pozwoli na świętowanie tego dnia w wielkim stylu. Zamiast znów kupować czekoladki, bieliznę czy kwiaty, być może warto uciec się do czegoś zupełnie niecodziennego, jakim jest lot śmigłowcem w prezencie dla ukochanej osoby (dowiedz się więcej).

Romantyczne chwile we dwoje spędzone na pokładzie helikoptera, który wzniesie się nad miastem np. o zachodzie słońca, będą źródłem wielu wzruszeń i zachwytów. Jeśli na dodatek wiesz, że ukochana osoba marzy o tym, by móc wzbić się w powietrze, a jeszcze nigdy nie miała ku temu okazji, taki podarunek sprawdzi się znakomicie, również jeśli chodzi o pomysł na prezent walentynkowy.

Dlaczego warto wybrać lot śmigłowcem na Walentynki?

Podniebna przygoda we dwoje (https://skypoland.pl/loty-dla-dwojga), w asyście dyskretnego, w pełni profesjonalnego pilota helikoptera, który zadba o wasze bezpieczeństwo, może być niezapomnianym czasem. Dzięki niemu zbudujecie wspólne wspomnienia, a widziane widoki pozostaną w waszej pamięci na zawsze. Prezent w postaci lotu śmigłowcem pozwala na spojrzenie na świat z nieco innej perspektywy. Przekonacie się, że oderwanie stóp od ziemi sprzyja choć chwilowemu zapomnieniu o problemach dnia codziennego.

Oświadczyny na pokładzie śmigłowca

Jednocześnie lot śmigłowcem w Walentynki, postrzegane jako najbardziej romantyczny dzień w roku, może być sposobem na zaskoczenie partnerki oryginalnymi oświadczynami. Kiedy będziecie we dwoje, przytuleni do siebie podziwiać wszystko to, co widzicie przez okna helikoptera pod swoimi stopami, możesz zadać swojej ukochanej to ważne pytanie: czy zostanie twoją żoną. Na pewno oświadczyny takie zrobią na kobiecie wrażenie.

 Linki partnerskie Regulamin | Mapa serwisu | Kontakt (c) 2007-2023 Twojezyczenia.pl